skip to Main Content
(0172) 211710 info@middenboskoop.nl
Reserveer hier uw baan
  • De competitie is ingedeeld in één poule van 10 teams
  • Je speelt om de week tussen 09:00 uur en 13:00 uur
  • Elk team speelt 6 wedstrijden per ochtend van 40 minuten (minimaal 11 ochtenden)
  • Het team bestaat uit 4 dames
Dames dubbel team poule05 feb19 feb05 mrt19 mrtpuntenstand
Toppers57106282
Sluipers86117321
Tzn6628224
X-factor8845253
Gouwe Team1112118425
Doppio’s3944208
The Cats99108366
De Meppers3004710
Wokkels1131210367
Driem Team3318159
Back To Top